1-MUTFAK: Mutfak dekorasyonunda mutfak dolaplarının rengi, zemin veya tezgah seçimi gibi çeşitli karar aşamalarına gelindiğinde fikir alacağınız örneklere ihtiyacınız olacaktır. Kullanılan aksesuarlardan tutun seçilen duvar rengine kadar her örnek ayrı bir ipucu taşıyor olabilir. Sevdiğiniz mutfak tarzını ve tercih ettiğiniz renkleri belirledikten sonra mutfak dekorasyonunda işiniz biraz daha kolaylaşır.

2- ÇEKİK KAPI: 
Üstün kalite anlayışı ile evlerinizin güvenlik duvarı konumundaki kapılarına gereken önemi veren İdeal Yapı Dekorasyon üstün kalite son derece dayanıklı çelik kapıları sizlere sunuyor. Çelik kapıda, geniş ürün yelpazemiz ile mimari yapılarla tam uyumlu çözümler sunuyoruz. 

3- CAM BALKON:  Cam balkon sistemi kışın sona eren balkon keyfinizi devam ettirebilmeniz için tasarlanmış birsistemdir. Dış etkenlerin ve hava şartlarının olumsuzluklarından dolayı balkonunuzdan yararlanmanızı sağlar. cam balkon sistemini kapatarak dış dünyaya tamamen kapalı, fakat aynı zamanda tamamen panoramik bir kapalı mekan elde etmiş olursunuz.
Balkonunuz dan yıl boyu dört mevsim sağlıklı faydalanmanızı sağlar..
Balkonunuzu tozdan yağmur kar rüzgar dan korur ve temiz tutar.
Manzara ve görüntünüzde kayıp oluşturmaz..
Temizliği ve bakımı kolay dır..

 4- BANYO MOBİLYALARI:  Hem düzgün hem de şık görünen bir banyonuz olmasını ister misiniz? Size özel banyo dolabı model ve tasarımları ile standartların dışına çıkıyoruz.  
Banyolarına renk katmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

5- SERAMİK : Toprak, endogen granit kayaların doğanın aşındırmasıyla ufalanması sonucu meydana gelmektedir. Toprağın her türü seramik için uygun değildir. Kullanıma elverişli toprak ise kildir. Kil, dünyanın ana maddesidir. Killerin plastik özellikleri nedeni ile şekillendirme imkanlarına sahip bulunmaları ve şekillerini pişirme sureti ile koruyabilmeleri esasına dayanan seramik endüstrisi dünyanın en eski endüstrilerinden sayılmaktadır. 
- Killerin, suyla karıştırıldıklarında, plastik özellikleri olan, kolayca biçimlendirilebilen bir hamura dönüşme, pişirildikten sonra da sert, sağlam, değişmez bir yapı kazanma özelliklerine dayalı çömlek üretme sanatı.